Vyhledávání
Naše nabídka
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo

 
tel. Praha : +420 283 870 136
tel. Ostrava: +420 596 781 718
tel. Liberec : +420 485 113 070
 
IČO 25253948
 
Firma BG Technik cs, a.s.,
se sídlem U Závodiště 8/251, Praha 5, je zapsána v OR vedeném MS v Praze, oddíl B, vložka 7742.

  
Stroje HONDA jsou technickým zbožím vyžadujícím řádný předprodejní servis a proto smí být prodávány výhradně autorizovanou prodejnou, formou předání stroje zákazníkovi společně s jeho zaškolením.
Podrobnosti o objednávkách, zejména náhradních dílů a příslušenství, najdete v sekci obchodních podmínek.Tipy a doporučení :
Kalendář Akcí VARI
Štípačky na dřevo

Úvod » VARI » Štípače dřeva
Štípače dřeva vám ulehčí těžkou práci. Zejména v dnešní době mírných zim, kdy se díky neustálému nárůstu cen energií ohlížíme po levnějších alternativách elektřiny a uhlí, bývá  právě dřevo volbou, která se vyplatí.
Práce se sekerou, palicí a klíny je náročná a řetěz motorovky zace náchylný na nečistoty pokud polena půlíme přímo na zemi.
Štípačky Vari se vyrábí ve dvou základních řadách.
Vertikální štípač dřeva


Vertikální  kdy poleno dáte na výšku a  postranními kleštěmi fixujete dřevo které je děleno směrem dolů. Vertikální štípačky jsou výhodnější  pro větší  polena.


Štípačka horizontální


Horizontální kdy je poleno děleno klínem ve vodorovném směru.  Práce s horizontálním štípačem dřeva je o něco pohodlnější  než u  vertikálního.

U obou typů je samozřejmostí, že při uvolnění alespoň jednoho spouštěcího tlačítka okamžitě vyjíždí štípací klín zpět do výchozí polohy.
Řazeno dle: Seřadit vzestupně (A - Z)Seřadit sestupně (Z - A)
Tato kategorie neobsahuje žádné produkty. Pokračujte výběrem podkategorie nebo jiné kategorie.