Vyhledávání
Naše nabídka
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo

 
tel. Praha : +420 283 870 136
tel. Ostrava: +420 596 781 718
tel. Liberec : +420 485 113 070
 
IČO 25253948
 
Firma BG Technik cs, a.s.,
se sídlem U Závodiště 8/251, Praha 5, je zapsána v OR vedeném MS v Praze, oddíl B, vložka 7742.

  
Stroje HONDA jsou technickým zbožím vyžadujícím řádný předprodejní servis a proto smí být prodávány výhradně autorizovanou prodejnou, formou předání stroje zákazníkovi společně s jeho zaškolením.
Podrobnosti o objednávkách, zejména náhradních dílů a příslušenství, najdete v sekci obchodních podmínek.Tipy a doporučení :
Kalendář Akcí VARI
Pohonné jednotky HONDA

Úvod » VARI » Malotraktor » Pohonné jednotky HONDA
MOTOR HONDA - NEJLEPŠÍ VOLBA

Když v roce 1928 mladý Sóičiró HONDA zakládal vlastní dílnu na výrobu motokol a komponentů k motorům v japonském městě Hamamatsu, nikdo tehdy nemohl tušit, co tím způsobí ve světě techniky.

Celý život vkládal do vývoje svého konstruktérského ducha a energii, jež přinesly lidstvu nejedno překvapení a úžas nad dokonalostí konstrukce motorových vozidel. HONDA se rozhodl v roce 1953 oslovit zákazníka produkty z oblasti technického a účelového zboží, a proto dnes HONDA nabízí celou škálu technických výrobků, jejichž srdcem a pohonnou jednotkou je motor HONDA. HONDA předčí svou konkurenci vysokou spolehlivostí, výkonem, kvalitou, nízkou spotřebou paliva a dnes již velice důležitým šetrným přístupem k životnímu prostředí. Dnes je HONDA největším výrobcem spalovacích motorů na světě. V roce 2006 bylo vyrobeno více než 20 000 000 motorů HONDA! Právě díky těmto vlastnostem a dlouholeté zkušenosti s výrobou automobilů a motocyklů jsme se rozhodli spojit kvality motoru HONDA a spolehlivost a tradici značky VARI. Po náročných testech jsme začali do všech svých výrobků a strojů montovat výhradně motory HONDA, které dávají strojům obrovskou devizu náskoku kvality. Mnozí z vás namítnete, co vlastně může být na motoru ze zahradní techniky tak převratného? Jako jediný motor na světě v dané třídě je opatřen rozvodem OHC, který díky svým nesporným výhodám využívají nejúspěšnější výrobci automobilů.

Výhody modelové řady GCV:
snadný start
nízká spotřeba paliva nízké ekologické zatížení nejvyšší kroutící moment
snadná obsluha
snížená hlučnost
nejnižší emise
plná pětiletá záruka

Řazeno dle: Seřadit vzestupně (A - Z)Seřadit sestupně (Z - A)
Tato kategorie neobsahuje žádné produkty. Pokračujte výběrem podkategorie nebo jiné kategorie.