Vyhledávání
Naše nabídka
Přihlášení zákazníka
Jméno
Heslo

 
tel. Praha : +420 283 870 136
tel. Ostrava: +420 596 781 718
tel. Liberec : +420 485 113 070
 
IČO 25253948
 
Firma BG Technik cs, a.s.,
se sídlem U Závodiště 8/251, Praha 5, je zapsána v OR vedeném MS v Praze, oddíl B, vložka 7742.

  
Stroje HONDA jsou technickým zbožím vyžadujícím řádný předprodejní servis a proto smí být prodávány výhradně autorizovanou prodejnou, formou předání stroje zákazníkovi společně s jeho zaškolením.
Podrobnosti o objednávkách, zejména náhradních dílů a příslušenství, najdete v sekci obchodních podmínek.Tipy a doporučení :
Kalendář Akcí VARI
Outdoorchef CHELSEA 480 G

Úvod » OUTDOORCHEF » Outdoorchef CHELSEA 480 G
Outdoorchef CHELSEA 480 G
Výrobce: Outdoorchef
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: na dotaz Zobrazit formulář pro zaslání dotazu
bez DPH s DPH
vaše cena6 851,20 Kč8 290,00 Kč
ks
gril na plyn
grilovací plocha: Ø 45 cm / 1600 cm2
výška pracovní plochy: 77 cm
váha: 13 kg
rozměry grilu v cm: V 98 x Š 65 x H 75
tepelný výkon: 5,6 kW
spotřeba plynu: 397 g/h
tlak plynu: 30 mbar

- plynový kotlový gril střední velikosti s minimalisticky řešeným podvozkem vhodný např. pro městské grilování na balkoně

- najednou můžete grilovat pro asi 6 – 8 osob

- originální EASY FLIP technologie umožňuje kombinovat přímé a nepřímé grilování

- aromatizační trychtýř pod grilovací mřížkou spolehlivě brání hoření odkapávajících šťáv a zajišťuje správnou distribuci žáru

- hořák RingBurner s elektronickým zapalovačem zajišťují snadnou obsluhu a optimální výkon

- použité materiály garantují trvanlivost a současně snadnou údržbu

- teploměr integrovaný ve víku pro přesné grilování

- součástí balení je propojovací sada (regulátor + hadice) a věšák na nářadí


Gril CHELSEA 480 G je díky úsporně řešenému podvozku vhodný nejen pro grilování na zahradě, ale i pro městské grilování na balkoně. Oproti modelům P 420 však nabízí podstatně větší grilovací plochu.

Unikátní systém EASY FLIP zajišťuje optimální distribuci žáru rovnoměrně po celé ploše mřížky a současně spolehlivě zamezuje hoření odkapávajících šťáv. Navíc nabízí možnost usměrnit žár a jednoduše měnit nastavení z nepřímého grilování na přímé podle toho, co zrovna grilujete.

Srdcem systému EASY FLIP je aromatizační trychtýř umístěný mezi grilovací mřížku a kruhový hořák. Při nastavení pro nepřímé grilování svádí odkapávající šťávy do nádobky zavěšené pod grilem. Díky teplotě také zajišťuje jejich částečné odpaření, což dodává samotnému jídlu i okolí to pravé aroma. Pro přímé grilování stačí obrátit aromatizační trychtýř o 180°, tím se veškerý žár soustředí do horké zóny uprostřed mřížky a dovoluje opravdu zprudka orestovat steak (při teplotách přes 450°C v horké zóně)

Standardem plynových kotlových grilů OUTDOORCHEF je výkon zajišťující při nepřímém grilování teploty přes 300 °C, maso tak můžete na začátku grilování opravdu zprudka opéct a zajistit tak jeho maximální šťavnatost.

Velikou předností je snadné čištění grilu. K tomu přispívá kombinace nepřilnavých povrchů z keramického smaltu a patřičně přizpůsobený design vnitřku grilu. Po grilování je třeba vyčistit pouze grilovací mřížku a pod ní umístěný aromatizační trychtýř, který má hladký povrch. Čištění je tak opravdu otázkou jen několika minut.

CHELSEA 480 G je jednoduše výborný pomocník při různých způsobech grilování, ale nejen to. V kombinaci s volitelným příslušenstvím se z něj stane všestranná zahradní kuchyně. Na vašich grilovacích akcích tak všechny oslníte kromě grilovaných lahůdek například také skvělou pizzou, asijským wokem, gratinovanou zeleninou, ale klidně i muffiny či ovocným koláčem. Možností a kuchařských technik, které nabízí CHELSEA 480 G je nepřeberné množství.

Mezi přednosti je třeba počítat i úsporný provoz. Při použití 5 kg plynové lahve nabízí model CHELSEA 480 G přes 12 hodin grilování na plný výkon!

Nenalezli jste potřebné informace? Zeptejte se nás!